خدمات شرکت کیان
نشت یابی لوله فاضلاب

نشت یابی لوله فاضلاب با دستگاه امری ضروری است. چرا که بوی نم و رطوبت برای سلامتی انسان بسیار مضر است. توجه داشته باشید برای رفع نم و رطوبت حاصل از نشتی لوله فاضلاب ابتدا نیاز به یک نشت یاب حرفه ای است که با استفاده از دستگاه تشحیص نشت یابی لوله آب می توانید محل دقیق و یا حتی نقطه ای لوله ترکیده را پیدا کند و به شما تحویل دهد

نشت یابی لوله آب
نشت یابی لوله آب

خدمات نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی جدید در مجموعه تشخیص کار با کمک متخصصین و افراد با تجربه که سابقه ای بسیار طولانی و بالای 20 سال در ارائه خدمات لوله بازکنی دارند انجام می شود. تضمین ما پیدا کردن نشتی آب و نم هست. پیدا کردن محل نشت و چکه آب از سقف همسایه ، دیوار همسایه ، حمام یا دستشویی آپارتمان خودتان و… را به ما بسپارید.

نشت یابی لوله با دستگاه

جهت تشخیص ترکیدگی لوله در قم تماس بگیرید، نزدیکترین اکیپ نشت یابی در کوتاه ترین زمان ( کمتر از نیم ساعت ) خود را به محل شما می رساند و مشکل شما را رفع می کند. اکیپهای ما در مناطق مختلف شهر مستقر هستند و بلافاصله پس از تماس شما جهت خدمات رسانی به محل اعزام می شوند . شرکت کیان برترین شرکت تشخیص ترکیدگی لوله در استان قم می باشد

رفع نم و رطوبت خانه
رفع نم و رطوبت خانه

وجود نم و رطوبت در خانه، گرد و غبار را جذب کرده و می‌تواند فضای مناسبی را برای رشد و تکثیر اکثر باکتری‌ها مهیا کند. در صورتی که مدت زمان زیادی رطوبت خانه باقی بماند و اقدامی جهت رفع آن انجام نشود، مشاهده خواهید کرد که چگونه کپک‌ها و انواع قارچ بر روی دیوار و نقاط مرطوب خانه ایجاد خواهند شد. چنین فضایی، علاوه بر اینکه ظاهر نامناسبی در منزل ایجاد می‌کند، می‌تواند باعث بروز انواع بیماری‌های مختلف گردد.

رفع بوی بد سرویس بهداشتی

یکی از اصلی‌ترین دلایل بوی بد سرویس بهداشتی، خراب بودن سیفون است. فلاش تانک با نگه داشتن مقداری آب در مخزن منحنی شکل، مانع از بازگشت گازهای سمی فاضلاب به داخل لوله و ساختمان می‌شود. در نتیجه، هنگامی که با بوی بد سرویس بهداشتی روبرو شدید، ابتدا به سراغ سیفون سرویس بهداشتی بروید؛ زیرا، مشکلات زیادی مانند نشتی سیفون و یا سست شدن اتصالات آن، می‌تواند باعث خرابی فلاش تانک و پخش شدن بوی بد در فضا ‌شود.

شماره تماس

0919-615-6824

شماره تماس

0912-351-1054

شماره تماس

0919-615-6824

 

24 ساعته شبانه روزی بدونه تعطیل

رعایت کردن اصول اخلاقی در انجام خدمات

فعال بودن در تمام مناطق قم و حومه

داشتن با تجربه ترین افراد در خدمات فنی

نظافت محل کار و انجام کار بدونه کثافت کاری

انجام خدمات پایین تر نرخ اتحادیه جهت جلب مشتری

نشت یابی لوله با دستگاه در باجک

بهترین امتیاز دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله باجک شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن نقطه ی مورد احتمال در کمترین زمان ممکن است. که درحقیقت این روش بسیار مفید. یعنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه باجک در واقع با توجه به هزینه سنگین بررسی و بازسازی محل ترکیدگی لوله، صرفه جویی اقتصادی کاملا مناسبی است.

تشخیص ترکیدگی لوله باجک با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله باجک با دستگاه

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله باجک درحقیقت بر اساس امواج کار میکند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت یاب به کمک گیرنده ای قوی و فوق حساسی که دارد. حتی کوچک ترین امواجی بر اثر ترکیدگی لوله و یا نشت لوله ایجاد شده را دریافت کرده و شناسایی میکند. آن هم بدون نیاز به تخریب و بررسی مستقیم ترکیدگی لوله ها را شناسایی میکند.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 • با دستگاه آکوستیک شبکه آب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رادیویی شبکه آب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک عقربه ای
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال

با بهره گیری از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه باجک می‌توانیم علاوه بر کاهش آسیب‌های وارده به ساختمان و تاسیسات لوله کشی، برای پیدا نمودن محل نشتی (نشت یابی)، هزینه کمتری نیز بپردازیم

دستگاه موجود برای تشخیص ترکیدگی لوله در باجک

انواع دستگاه های موجود در باجک برای تشخیص ترکیدگی لوله دستگاه آکوسیک، دستگاه مادون قرمز و دستگاه تصویری، این سه نوع دستگاه درحال حاضر در بازار ایران موجود هستند. که بیشترین استفاده که تشخیص کاران و لوله کش ها از آن استفاده میکنند . دستگاه آکوستیک صوتی می باشد. دستگاه آکوسیک براساس امواج صدا کار میکند، این دستگاه یک ابزار ما فوق صوت می باشد. بهترین شرکت تولید کننده این دستگاه ها شرکت فوجی ژاپن می باشد.

البته دستگاه های مشابه ایرانی هم موجود می باشد. که از دقت و کیفیت پایین تری برخوردار هستن. نشت آب در لوله های ساختمان که تحت فشار حدود 4 بار می باشند. هنگام خروج از محل نشتی باعث ایجاد صدا می شود. صدای حاصل از نشتی با دستگاه شنود شده و محل دقیق توسط نفر تشخیص کار مشخص میشود. البته ناگفته نماند که تشخیص ترکیدگی لوله های آب با دستگاه تا عمق حدود 2 متر می باشد. برای لوله های که عمق بیشتری دارند باید از دستگاه تصویری استفاده شود.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله باجک چگونه کار میکند؟

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله باجک برای فاضلاب با این دستگاه به این شکل است که دستگاه نشت یاب قادر است امواج صوتی که بواسطه حرکت آب ایجاد می شود را شناسایی کرده و بدون کنده کاری و تخریب محل دقیق ترکیدگی را نشان می دهد. حساسیت این دستگاه به قدری بالا است که می تواند حتی کوچکترین و ریز ترین سوراخ های سطح لوله را که منجر به نشتی و ترکیدگی می شوند را پیدا نماید. بیشترین عمقی که این دستگاه می تواند کار تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی را انجام دهد حدودا تا عمق 40 سانتی متری می باشد.

نشت یابی لوله باجک با دستگاه

نشت یابی لوله باجک با دستگاه

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله باجک که به آن دستگاه تشخیص نم ساختمان یا دستگاه نشت یاب هم می‌گویند، از امواج فراصوت برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی در دیوارها و کف استفاده می‌کند. در دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یک گیرنده و فرستنده امواج تعبیه شده است که درون یک محفظه‌ کپسول شکل قرار دارد. این کپسول روی لوله‌‌ها، دیوارها یا مکانی که قرار است نشتی آن تشخیص داده شود، حرکت داده می‌شود. فرستده امواج خود را به طرف هدف می‌فرستد و امواج بازگشتی از آن را دریافت می‌کند. پس از آن، دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با استفاده از مدل‌های کامپیوتری، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ ها یا دیوار را تشخیص می‌دهد.

هزینه تشخیص ترکیدگی در باجک چقدر است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در باجک بستگی به عوامل مختلفی همچون میزان نشت ، جنس لوله ها، قابل تشخیص بودن محل ترکیدگی لوله فاضلاب، میزان مصالح مورد استفاده پس از رفع ترکیدگی لوله آب و … دارد. در اکثر مواقع ترکیدگی لوله ها حتی در ظاهر ساختمان هم دیده نمی شوند و هیج اثری همچون نم زدگی و رطوبت در دیوارها و سقف مشاهده نمی شود.

این مورد نشت یابی لوله های زیرزمینی، فاضلاب، آب و … بسیار سخت کرده و برای یافتن محل ترکیدگی باید کل ساختمان را با دستگاه بررسی نمود تا نقطه دقیق را پیدا کرد. در این شرایط و با توجه به گستردگی کار میتواند قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه متغییر باشد.

سایر موارد جهت تشخیص

 • میزان اندازه و متراژی که برای تشخیص ترکیدگی باید بررسی شود
 • مدت زمانی که باید صرف پیدا کردن نشت یابی نمود جرا که در مواقعی این کار چندین ساعت طول می کشد.
 • محل ترکیدگی و نوع مصالح مورد نیاز پس از ترمیم بسیار مهم است. به عنوان مثال هزینه ترمیم کاشی حمام یا دستشویی با گچ متفاوت است.
 • با توجه به نوع لوله کشی توکار یا روکاربودن و عمقی که نشتی قرار دارد.

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله تا چه عمقی امکان پذیر است؟

نشت یابی لوله های آب و نشت یابی لوله با دستگاه در باجک در آن ها با کمک دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله های آب می تواند تا عمق 40 سانتی متر در زمین را تشخیص دهد و نباید انتظاری بیشتر از این میزان نفوذ را از دستگاه های تشخیص ترکیدگی و نشت یابی داشت.

در صورتی که میزان نشت در لوله های آب بسیار بالا باشد و امواج صوتی که از آن منتشر می شود با دستگاه تشخیص ترکیدگی و نشت یابی قابل تشخیص باشد.از این دستگاه می توان برای نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و صنعتی استفاده کرد.

میزان دقت دستگاه نشت یاب به چه صورت است؟

میزان دقت در دستگاه های تشخیص ترکیدگی و نشت یاب لوله متفاوت است و با توجه به نوع تکنولوژی موجود در دستگاه مشخص می شود .اما به طور کلی برای دستگاه های نشت یاب و تشخیص ترکیدگی لوله های آب دقت تشخیص کمتر از 10 سانتی متر محل سوراخ شده لوله های آن را می تواند تشخیص دهد.

دستگاه های نشت یاب به این صورت کار می کند که یا محل نشت را تشخیص نمی دهد و یا دقیق محل نشت را تعیین می کند. دقت این دستگاه ها تنها ۱۰ سانتی متر امکان اشتباه دارد که تاثیری بر روی تشخیص نمی گذارد.

مزایای استفاده از دستگاه نشت یاب باجک

با استفاده از دستگاه نشت یابی لوله در باجک می‌توانیم بدون ایجاد خرابی و تخریب ساختمان، محل دقیق نشتی را پیدا و آن را تعمیر کنیم. برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله لازم است در نقاطی از ساختمان حفره‌هایی حفر شود که فاقد جلوه‌ای مطلوب هستند. اما با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله به راحتی می‌توانیم نشت یابی کنیم و از گسترش نم و رطوبت ساختمان جلوگیری کنیم.جهت اطلاع بیشتر از تشخیص ترکیدگی تماس بگیرید

علت ترکیدگی لوله آب چیست؟

همانطور که گفتیم نشتی و ترکیدگی لوله ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به نوع سرویس و نگهداری لوله ها متفاوت است. پوسیدگی و فرسایشی شدن لوله آب و فاضلاب یکی از عوامل تاثیر گذار بر ترکیدگی لوله ها است. عوامل دیگری همچون یخ زدگی لوله ها را هم می توان دلیلی بر ترکیدگی لوله ها عنوان کرد. اهمیت تشخیص ترکیدگی لوله در این مواقع بسیار مهم است مخصوصا در فصل زمستان که نیاز بیشتری به آب گرم احساس می شود . با تعویض لوله ها و عایق کاری آنها می توان تا حدودی این مشکل را بر طرف کرد.

تشخیص ترکیدگی باجک

تشخیص ترکیدگی باجک

یکی دیگر از مواردی که در رفع ترکیدگی لوله با دستگاه باید در نظر گرفته شود استفاده کردن از شرکت های با سابقه در زمینه نشت و تشخیص ترکیدگی می باشد زیرا بسیاری از لوله ها در انتهای دیوارها و کف ساختمان ها جاسازی شده اند که یافتن این لوله ها برای افراد معمولی کار بسیار سختی می باشد.

مهمترین عوامل ترکیدگی لوله آب

 • ضربه خوردن لوله آب و فاضلاب
 • مستهلک شدن لوله ها با توجه به عمر مفید آنها
 • لوله کشی در مسیرهای اشتباه و پر خطر
 • استفاده از لوله های بی کیفیت و نامرغوب در سیستم لوله کشی ساختمان
 • یخ زدگی و منجمد شدن لوله ها
 • استفاده نادرست از ابزار لوله بازکنی در زمان گرفتگی لوله ها
لوله بازکنی شرکت کیان
 • خدمات رسانی فوری در تمامی مناطق در حداقل زمان
 • کلیه اعضای تیم ما دارای چندین سال تجربه کاری موفق و حرفه ای هستند.خدمات خود را با استفاده از بروزترین ابزارها انجام می‌دهیم.
 • همواره کیفیت خدمات در اولویت ماست. و به رضایت مشتریان می‌اندیشیم.
 • تلاش ما بر ارائه خدمات با منصفانه‌ترین هزینه می‌باشد.
 • انجام خدمات با تضمین کیفیت کار.
 • انجام کلیه مراحل کار بدون کثیف کاری.
 • تحویل پس از انجام کار به‌صورت تمیزکاری شده

تضمین بهترین قیمت

پوشش کل مناطق

کمتر از یک ساعت

نظافت محل کار

تماس با شرکت کیان